roubenka

ROUBENKY ZEMAN

Naše společnost nabízí výstavbu dřevěných roubenek na celém území ČR. Ekologické bydlení v roubence postavené z kvalitních smrkových hranolů velikosti 25 x 25 cm nabízí zdravé bydlení. Naši tesaři jsou mistři ve svém oboru, výstavbou roubenek se věnují již mnoho let. Jejich profesionalita zaručuje budoucímu majiteli kvalitně postavený, zdravý, ekologický dům.

Roubenka Klasik Roubenka Grand

telefon 800 888 547

hodiny Po-Pá: 8,00-16,00

napište nám Napište nám

O nás

Před časem jsme se rozhodli pro vlastní potřebu vystavět 2 roubenky pro penzion a restauraci, a to nejen proto, že se nám tento styl bydlení i komerčních prostor líbí, ale i proto, že jsme získali pozemek v chráněné oblasti, kde si myslíme, že je tento typ stavby velmi vhodný.

Nakonec se ukázalo, že nejsme jediní, kdo vyhledává přírodnější styl bydlení. Obě stavby se nakonec prodaly. Máme z toho velkou radost. A protože bychom v tom chtěli pokračovat, rozhodli jsme se nabídnout své služby dalším zájemcům o roubenky a zdravé bydlení. Máte-li pozemek a chcete na něm stavět roubenku, budeme velmi rádi, když se na nás obrátíte. Postavíme Vám roubenku podle našeho katlogu, nebo jakoukoliv jinou dle Vašeho přání.

Napište nám Váš dotaz nebo vzkaz

Jméno
 Vyplňte prosím Vaše jméno a příjmení.
Telefon
 Neplatný formát telefonního číslo.
E-mail
 Vyplňte prosím Vaš email.
Místo stavby
 Vyplňte prosím toto pole.
Přibližný termín
 Vyplňte prosím toto pole.
Poptávka
 Vyplňte prosím Vaš vzkaz.